Golfové míčky TaylorMade - optimální volba pro hráče na každé úrovni

TaylorMade-Adidas Golf Company vyrábí golfové hole, míčky bagy a doplňky a je dceřinou společností německé firmy Adidas Group. Společnost patří k největším producentům golfového vybavení a oblečení na světě.

Značka TaylorMade a profesionální golfisté

Značka Taylor Made spolupracuje s profesionálními golfisty, kam patří zvučná jména jako je třeba Camilo Villegas, Dustin Johnson, Jason Day, Joe Ogilvie, Justin Rose, Stuart Cink, Sergio García, Nathan Green, Nick Faldo, Martin Kaymer, Martin Laird, Mike Weir nebo Rickie Fowler. To dokazuje vysokou kvalitu golfových míčků jako Taylor Made Burner, Taylor Made Penta, Taylor Made Rocketballz, Taylor Made SuperDeep, Taylor Made TP Red či TP Black a na mnoho dalších.

Golfové míčky TaylorMade

Společnost Taylor Made působí na golfovém trhu od roku 1979 a je jedním z předních světových výrobců golfových míčků. Golfové míčky TaylorMade jsou vysoce kvalitní a vhodné i pro pokročilé hráče golfu. V nabídce naleznete i čtyřvrstvé golfové míče TaylorMade TP Red, golfové míče TaylorMade TP LDP nebo tvrdší míčky z řady Burner TP či LDP a mnoho dalších. Designéři do míčků vkládají špičkové technologie. U amatérských golfistů jsou velmi oblíbené podpisové míčky Taylor Made a míčky Tour zase používají někteří nejlepší golfisté na světě.

Objevte svůj oblíbený golfový míček Taylor Made

Ať už jste profesionální hráč, středně pokročilý golfista nebo začátečník, Taylor Made nabízí širokou škálu golfových míčků, díky kterým si užijete hru a podáte co nejlepší výkon. Ať už hledáte větší vzdálenost či spin, lepší cit nebo kontrolu míčku v okolí greenu, objevíte míčky vyrobené přesně pro vaši hru. Model golfového míčku TaylorMade TP5 pix má 5 důlků a zarovnání ClearPath, obsahuje 12 pixelů ve tvaru trojúhelníků navržených ve spolupráci s Rickie Fowlerem. Díky tomu získáte lepší viditelnost míčku a okamžitou zpětnou vazbu o rotaci kolem golfového hřiště.

Golfové míčky TaylorMade Project i TaylorMade Soft Response

Dvoudílné měkké míčky TaylorMade Project jsou navrženy pro golfisty s pomalou rychlostí švihu. Dají vám praktickou kontrolu kolem greenů a umožní dobrou vzdálenost. Díky své konstrukci 322 důlků maximalizují vzdálenost a zároveň jsou přesné. Navíc jsou měkčí s nízkým spinem z odpaliště a současně skvěle hratelné kolem greenu. Vlastnosti třívrstvých míčků TaylorMade Soft Response určených pro zkušenější hráče charakterizuje větší dolet míčku s vyšší trajektorií. Díky tlumení ve tvaru U snižují při letu odpor vzduchu a současně zvyšují vzlet.

Proč zvolit golfové míčky TaylorMade

Nejlepší golfový míček je ten, který pro vás bude ve hře stabilní, rány budou předvídatelné a budete z něj mít při kontaktu s holí dobrý pocit. Záleží i na tom, zda preferujete vysoký spin a minimální doběh, anebo radši menší spin a hru s doběhem a zda dosáhnete vytoužené vzdálenosti. Golfové míčky jsou vyrobeny z různých materiálů, jsou složeny z několika vrstev a mají odlišný povrch. Ujasněte si priority mezi pocitem, vzdáleností, stabilitou, předvídatelností a spinem.

Rychlé půjčky ihned na účet: Co potřebujete vědět?

Pokud potřebujete rychle peníze, je jednou z možností rychlá půjčka.

Nejdůležitější je rozloučení s milovanou osobou

Nejhorším dnem v životě většiny lidí je ten, kdy přijdou o někoho milovaného. Definitivní odchod člověka z toho světa je pro pozůstalé nevyslovitelně tragickou a smutnou událostí.

Které stojany na víno se hodí do kuchyně?

Stojany na víno nejsou pouze praktickým řešením pro skladování lahviček oblíbeného nápoje, ale také elegantním a vkusným doplňkem, který může oživit atmosféru vaší kuchyně.